Компанії по Виробництву пластикових вікон

Грамотна і точна налагодження серійного виробництва зробила вироблені компанією пластикові вікна доступними для будь-якого будинку. Темпи і можливості виробництва стрімко наростають, в результаті чого компанія пропонує грамотні рішення на будь-які випадки життя: від стандартних вікон до систем оснащення будинків з пасивним опаленням.

Сьогодні компанія в змозі задовольнити будь-які вимоги архітекторів, дизайнерів або забудовників, забезпечуючи при цьому бездоганну якість.

Застосування високоточного обладнання дозволяє забезпечити ідеальну геометрію виробів: компанія має всі підстави для гордості за те, що випускає кращі пластикові вікна. Виробник - «Пластика ВІКОН» входить в число самих процвітаючих і стабільно розвиваються компаній сегмента виробництва і реалізації віконних конструкцій.

Кожному клієнту «Пластика ВІКОН» приділяє максимум уваги

Ми забезпечуємо щоденний режим роботи. Кваліфіковані менеджери завжди готові надати консультаційну допомогу і дати відповіді на будь-які питання.

Здійснюємо виробництво ПВХ - конструкцій будь-якого виду

Зокрема: вікна REHAU, кольорові пластикові вікна, засклення лоджій і балконів, в тому числі, конструкції складних конфігурацій.

Компанією застосовуються виключно комплектуючі від світових лідерів, які стали символом якості, безпеки, довговічності.

Залежно від побажань замовника, при виробництві пластикових вікон застосовується класичний білий профіль або профіль, ламінований в будь-який колір. Виробництво пластикових вікон і їх реалізацію, компанія супроводжує надійним, якісним і відповідальним сервісом на будь-якому етапі співпраці.

Похожие страницы