Кольори Міжкімнатних Дверей

Багато людей не замислюються над тим, яким повинен бути колір міжкімнатних дверей, оскільки більша увага звертається на інші характеристики даного товару (функціональність, захист від шуму, пилу, холоду, зовнішній вигляд, матеріали виготовлення і т. Д.). Однак колір міжкімнатних дверей в інтер'єрі грає величезну роль, тому ігнорувати його не можна.

ЯКІ КОЛЬОРУ міжкімнатних дверей ІСНУЮТЬ

Двері для установки всередині приміщень можуть бути наступних кольорів:

Двері Ебен. У всі часи ебенове дерево символізувало добробут і багатство. Воно відрізняється «оксамитовим» шоколадним кольором, який немов прорізається світлими смужками. Завдяки такому контрасту «Ебен» виглядає просто чарівно, чудово поєднуючись з декоративними скляними вставками і дорогий фурнітурою. Даний колір найкраще виглядає в інтер'єрах, оформлених в стилі класики і бароко.
Двері Венге. Незвичайний, глибокий колір, що нагадує відтінок чорної кави. Він не дратує, робить інтер'єр більш спокійним, тому добре підходить для кімнат, в яких потрібно створити максимально затишну обстановку.
Двері Білого кольору. Міжкімнатні двері різних кольорів по-різному впливають на приміщення в візуальному відношенні. І білий колір в цьому особливо процвітає, оскільки візуально розширює простір кімнат, роблячи їх до того ж більш світлими. Такі двері добре виглядають в приміщеннях з сучасним дизайном, так як їх нейтральність підкреслює інші яскраві фарби в інтер'єрі.
Двері Зебрано. Цей колір поєднує жовто-коричневий фон і темно-коричневі смуги, які можуть розташовуватися вертикально, горизонтально і навіть по діагоналі. Зовні «зебрано» має схожість із забарвленням зебри, тому колір і отримав таке цікаве назву.
Двері вибілені дуб. Досить приємний колір, який надає приміщень особливу легкість і витонченість.
Двері кольору червоного дерева. Уособлює благородство і розкіш. Вперше деревина з червонуватим відтінком стала користуватися популярністю в Англії в XVII столітті. Сьогодні її використовують по всьому світу для виготовлення дверей, меблів, музичних інструментів та інших виробів.
Двері Анегри. Світло-жовтий відтінок, благотворно впливає на настрій і створює відчуття затишку і тепла. Двері «анегри» рекомендується встановлювати в дитячу кімнату, подружню спальню і в будь-яке інше приміщення, де людина хоче відчувати себе комфортно.
Двері Горіх. Коричневий колір з рудим відтінком привертає увагу своєю природністю і дорожнечею. Він позитивно впливає на нервову систему, заспокоює, оточує теплом.
Двері Бразильський палісандр. Червоно-коричневий колір, що привертає увагу плавними переходами в нерівні горизонтальні смуги темно-коричневого забарвлення. Він створює в інтер'єрі яскравий акцент, тому двері «бразильський палісандр» можуть стати в приміщеннях справжньою окрасою.
Двері Чорний абрикос. Натуральний чорний колір, що відрізняється особливим - сизим - відливом. Він виглядає дуже благородно і красиво, тому двері «чорний абрикос» найбільш підходять для шикарних інтер'єрів.

Похожие страницы