КОЛИ ПОТРІБНА ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТИ

Про так званої довідці про відсутність судимості ходить чимало розмов серед кадровиків та інших фахівців, що оформляють на роботу нових співробітників. Виникає багато питань, від відповідей на які залежить правильність оформлення трудових відносин. У статті ми розберемося, хто повинен представляти довідку під час вступу на роботу, в яких випадках, а також поговоримо про наслідки відсутності довідки.

Справка о несудимости в Киеве для разрешения вопросов оформления трудовых отношений, выезда за границу и других потребностей, можно заказать в любое удобное для Вас время быстро и без проблем, по доступной и демократичной цене, без переплат.

Відзначимо, що роботодавцю слід більш уважно ставитися до перевірки документів, що пред'являються при укладенні трудових договорів з працівниками, зокрема довідки про відсутність судимості, оскільки наслідки безвідповідального ставлення до прийому персоналу на роботу можуть бути негативними не тільки для роботодавця, але і для осіб, що мають справа з недобросовісними працівниками.

Отримати довідку можна самостійно в Інформаційно-аналітичних центрах при МВС, ГУВС і УВС. Але якщо такої можливості немає або просто не вистачає часу на копітку збір паперів і ходіння по інстанціях, то можна діяти через довірену особу, в тому числі і звернутися в посередницькі організації. Для того щоб уникнути бюрократичних процедур, досить оформити доручення, що дає право отримання довідки про несудимість третій особі, головне дотримуватися встановленого зразка.

Це особливо зручно для тих, хто проживає за кордоном, адже самостійне звернення до консульської установи чи дипломатичного представництва із запитом на отримання довідки розтягується майже на 6 місяців. А через довірену особу процедура отримання довідки може зайняти трохи більше місяця. Правда, для доручення теж потрібно завірення апостилем.

Якщо всі нюанси оформлення документів будуть враховані, то і отримання довідки не буде ускладнене додатковими бюрократичною тяганиною. При цьому посередницькі організації можуть не тільки отримати довідку, але і зайнятися її подальшою легалізацією, проставляючи як звичайний, так і терміновий апостиль, і ця послуга дуже популярна

Але в зв'язку з почастішанням випадків отримання через посередників підроблених довідок, слід бути дуже обережними при виборі компанії, до якої звернутися, в першу чергу звертаючи увагу на досвід і репутацію в ділових колах, а не на приємні ціни і привабливі пропозиції.

Похожие страницы