Калькулятор пластикових вікон за розмірами

Калькулятор вікон - це зручний онлайн інструмент, який допоможе вам визначитися з попередньою вартістю вікон за вашими розмірами. Ми постаралися зробити його максимально простим і зрозумілим, щоб вам було легше визначитися і спланувати свій бюджет. Просто вкажіть в калькуляторі розміри на пластикові вікна і ціни в Москві калькулятор розрахує в лічені секунди.

Крок перший - щоб дізнатися орієнтовну ціну на склопакет, а також зрозуміти, з чого вона формується, вкажіть в калькуляторі основні параметри вікна. Це може бути одно-, дво-, трьохстулкове вікно або ж вікно нестандартної конструкції - наприклад, кругле або арочне вікно, якщо того вимагає вже наявна форма віконного отвору або дизайн-проект. Ціни на пластикові вікна в такому випадку краще уточнювати у наших фахівців в індивідуальному порядку.

Крок другий - вибір способу відкривання і розмірів пластикового вікна. Стулки вікон можуть відкриватися в різні боки, мати режим провітрювання. У деяких випадках вікно може бути «глухим» - коли в його відкритті немає необхідності.

Крок третій - щоб максимально точно розрахувати вартість вікна за допомогою онлайн-калькулятора, важливо також вибрати найбільш підходящий тип профілю. Відмінності між представленими варіантами - не тільки в ціні, але і в рівні тепло- і звукоізоляції. Тому вибір профілю буде залежати від того, куди саме у Вас виходять вікна.

Нарешті , варто пам'ятати, що калькулятор дозволяє розрахувати лише самі базові ціни на вікна, без урахування безлічі додаткових опцій. Крім нестандартних конструкцій, це можуть бути вікна з кольоровим профілем, «розумним», що самоочищається або I-склом; спеціальної противовзломной фурнітурою або захистом від дітей - і ще безліч інших додаткових опцій. Для точного розрахунку пластикових вікон з урахуванням додаткових опцій необхідно зв'язатися з менеджером по телефону +7 (495) 225-47-47

Похожие страницы