​Кілька порад щодо вибору мистецтва для домашнього декору

Кілька порад щодо вибору мистецтва для домашнього декору. Вибір правильного твори мистецтва на додаток до вашого простору може бути однією з найскладніших речей у прикрасі. При нескінченному розмаїтті вибір, що складається з декількох частин, може бути складним. Так що якщо ви з усіх сил намагаєтеся вибрати ідеальний шматок, розгляньте ці кілька порад. К Вашим услугам профессиональный и качественный ремонт комнаты по выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат, для комфорта и уюта Вашего дома.

кольорові питання

Колір - це річ номер один, в яку люди потрапляють, намагаючись вибрати мистецтво, часто тому, що вони намагаються знайти щось, що відповідає іншим кольорам в кімнаті. Але хоча зіставлення деяких квітів є цілком прийнятним методом для вибору мистецтва, це не єдиний метод. Іноді кольору в обраному вами мистецтві можуть бути прямо протилежні тим, які ви вже маєте в своїй кімнаті, або в деяких випадках; Ви можете хотіти щось, що тільки чорно-біле. Важливим є те, що ви знаходите щось, що доповнює простір - іноді через колір, але не завжди. Шукайте шматок, який приваблює вас до нього, і не турбуйтеся про що ідеально підходять кольорах.

Розмір і Масштаб

Коли справа доходить до вибору мистецтва більше, як правило, краще. Вибір занадто маленького мистецтва - дуже поширена помилка. Візьміть, наприклад, простір стіни над диваном. Як правило, мистецтво над ним має становити приблизно 2/3 ширини дивана або більше. Те ж саме стосується простору над ліжком. Однак навіть це правило може бути порушено. У стіні галереї кілька маленьких шматочків можуть працювати разом на одному дисплеї. В цьому випадку сприймайте весь дисплей як єдине ціле і намагайтеся дотримуватися тих же рекомендацій. Якщо у вас є певний малюнок або малюнок, який ви обожнюєте, але його розмір занадто малий, подумайте про те, щоб створити рамку з дуже великого матового скла, щоб збільшити його візуальний ефект.

Змішайте старе і нове

Контраст - це те, що робить кімнату захоплюючої, і мистецтво може зіграти велику роль в створенні цього хвилювання. Тому розгляньте мистецтво різних епох, щоб створити надійну і переконливу колекцію. У традиційній кімнаті твір сучасного мистецтва може створити вражаючий фокус, точно так само як класичні предмети можуть надати традиції більш сучасним просторів. І при спільному використанні в одній кімнаті старі і нові предмети можуть доповнювати один одного чудесним і несподіваним чином. Змішувати кольори і теми також може бути дуже весело, тому, вибираючи мистецтво, що не застрягти в колії - переплутати.

Похожие страницы