Хто користується позиками під розписку

Хто користується позиками під розписку?

У більшості випадків, це громадяни, які гостро потребують грошей і не мають можливості отримати їх в банку навіть під найбільший відсоток. Причини відмов від банків, як правило, полягають у поганій КІ, відсутності доходу або можливості свій дохід будь-яким чином підтвердити. Приватні особи, що видають позики під розписку, не цікавляться ні розмірами, ні джерелами ваших доходів і щодо вашої КІ питань задавати не будуть. Більш того, вони, як правило, пропонують дуже вигідні умови по процентній ставці і дають гроші в позику дешевше, ніж ті ж МФО, а то і банки. Чому?

Вы можете получить быстрый и выгодный кредит одесса на доступных и удобных условиях, без скрытых процентов и переплат.

Ніхто не дає гроші без гарантій

І гарантією в таких складних випадках виступає в основному майно позичальника. Чи варто говорити, чим загрожує неповернення коштів? Це саме той випадок, коли піддані впливу стереотипів люди так бояться втратити більше грошей за рахунок штрафів, якщо не повернуть позику МФО вчасно, що йдуть до приватним кредиторам і ставлять під загрозу своє майно. Причому, якщо з МФО домовитися ще можна, продовжуючи позики або оформивши реструктуризацію, то приватний кредитор, що позичив вам мізерну суму під заставу, абсолютно не зацікавлений в тому, щоб домовитися з вами полюбовно.

Причина знову ж проста - МФО найчастіше видають громадянам беззаставні позики онлайн і все, на що вони можуть розраховувати в разі, якщо позичальник не повертає гроші, це все-таки якось змусити його повернути кошти. А ось приватний кредитор має всі шанси зірвати куш побільше, не так уже й витратившись. Тому варто ретельно оцінювати свої ризики перед тим, як до нього звертатися.

Чи можна користуватися такими позиками?

Можна, але обережно. Позики у приватних осіб справжній порятунок для тих, хто зіткнувся з труднощами і зіпсував свою КІ так, що не може розраховувати навіть на позику в МФО. Трапляється, що ситуація стабілізується, позичальники розраховуються з боргами, а кредит вже не отримати, тому що незважаючи на оплату боргів, колишні порушення були занадто серйозними і КІ це не врятувало. Якщо ваше становище покращилося, і ви абсолютно впевнені, що повернете позику, тоді можна звернутися і до приватників. Але при найменшому сумніві від цієї ідеї варто відмовитися.

В кінцевому підсумку, хотілося б відзначити, що якщо вам знадобився позику, при найменшій можливості отримати його у офіційній компанії, так і зробіть - це в рази безпечніше. А позику від приватної особи під розписку, як опція існувати повинен, однак, це все ж крайній захід.

Похожие страницы