Готельні чеки

Готельні чеки

Якщо трудова діяльність пов'язана з періодичними відрядженнями в культурну столицю, то вам постійно доводиться стикатися з підготовкою готельних чеків. Від правильності заповнення актів, що підтверджують проживання, залежить, чи компенсує вам роботодавець понесені персональні витрати, або проживання з харчуванням цілком доведеться компенсувати з власної кишені. К Вашему вниманию гостиничные чеки купить товар Вы можете по самой выгодной и доступной цене. без накруток и переплат в удобное для Вас время. 

Як окупити свої витрати?

Щоб у організації не залишилося шансів, вас кинути, повісити на відрядження витрати на вас, потрібно надати підготовлений пакет документів:

 • готельний чек;
 • чек форми 3-Г;
 • квитанцію про проживання;
 • договір, акт.
 • Всі форми повинні бути правильно заповнені, із зазначенням:
 • прізвища, імені, по батькові;
 • дати в'їзду-виїзду;
 • сум за проживання, харчування;
 • реквізитів установи.
 • Одна помилка в бланку готельного чека зробить робочу поїздку для вас дорогим задоволенням, у керівника з'явиться право відмовити вам у відшкодуванні витрат. Якщо ж ви взагалі забули один з бланків, то можете попрощатися з компенсацією. Ще й підтверджувати, що працювали, а не сиділи вдома, доведеться.

  Що робити, якщо готельний рахунок, чеки відсутні

  З такою проблемою, коли не збігається дата акту виконаних робіт, відсутній касовий чек, стикався навіть уважний і скрупульозний відряджений. У поспіху не дивно не помітити помилки, які не звірити кількість бланків, одержуваних від представника установи.

  Щоб виправити ситуацію, можна направити письмовий запит за місцем проживання або зателефонувавши, постаратися пояснити суть проблеми, попросити вислати новий комплект готельних чеків Петербурга з урахуванням недоліків, браку. Вам, звичайно, не відмовлять. Але процес затягнеться. І вам ніхто не гарантує, що отримавши заповітну документацію, ви знову не знайдете грубу помилку.

  Другий варіант - покупка звітних документів за проживання в Пітері. Ви в будь-який момент можете замовити друк готельних чеків СПБ з підтвердженням. Послуга обійдеться всього лише 10% від суми, зазначеної в документах. Що виявиться набагато дешевше поштових витрат, спрямованих на переписку, міжміські телефонні переговори і відправку документації, а також допоможе заощадити нерви і час.

  Готельні чеки ви можете придбати онлайн. Для цього достатньо на нашому сайті заповнити відповідну заявку із зазначенням, що саме вам необхідно і які дані повинні бути вказані. До речі, перевірте правильність внесених вами відомостей. Скористатися послугою ви можете, зателефонувавши менеджерам, телефони яких також є на сайті.

  Ваші гарантії

  Всі наші клієнти отримують оригінальні бланки форми 3-Г готелів. Нами всі готельні касові чеки вибиваються на апаратах закладів, що надає послуги в сфері готельного бізнесу.

  Якщо керівництво вирішить перевірити справжність, звернеться до представників установи, то в усній або письмовій формі роботодавцю підтвердять проживання.

  Сумніваєтеся? Можете самі перевірити справжність готельних чеків відразу ж після отримання. Всі видані нами готельні чеки юридично дійсні, занесені до реєстрів. Така реєстрація введена контролюючими органами для спрощення фактів звірки та відомості плутанини до мінімуму. У спеціальному сервісі податкової служби вони зареєстровані, і ви без зусиль зможете їх там знайти.

  Похожие страницы