Фірми по Виготовленню пластикових вікон

У Москві успішно працює багато компаній по виробництву пластикових вікон , і зробити вибір на користь конкретної фірми клієнту буває, часом, важко. Виготовлювачів склопакетів і вікон ПВХ в Москві все ж менше. Багато фірм - тільки постачальники, що пропонують вже готові вироби з націнкою. Виробництво пластикових вікон - це високотехнологічний процес, що складається з безлічі етапів, вимагає суворого дотримання всіх технічних норм. Компанія-виробник пластикових вікон несе повну відповідальність за якість і довговічність продукції.

Запорука успішного виготовлення пластикових вікон в Москві - досвідчені майстри

Компанія «Вікна Комфорту» працює на віконному ринку довгі роки. За цей час ми отримали колосальний досвід, що дозволяє нам повністю контролювати процес виготовлення вікон і виробляти продуктові лінійки високої якості. Власне виробництво вікон було запущено ще в 1996 році, і з тих пір масштаби випуску продукції значно зросли. У 2011 році була проведена модернізація і встановлена третя автоматизована лінія, що дало можливість наростити темпи виробництва на 700 виробів щодня.

Сучасний комплекс з виробництва пластикових вікон в Москві

Основна перевага нашої фірми з виготовлення склопакетів і пластикових вікон ПВХ, яке допомагає нам конкурувати на ринку, - це сучасне автоматизоване обладнання. Воно дозволяє випускати якісну і надійну продукцію в найкоротші терміни.

Одна з автоматизованих ліній «Вікна Комфорту»

При цьому поєднання якості і ціни вікон ПВХ завжди залишається оптимальним, так як вся продукція виробляється суворо у відповідності з нормами і вимогами ГОСТу, а також нашого офіційного партнера - фірми Veka. Пластикові вікна, двері і аксесуари до них відповідають всім необхідним нормам екологічності, безпеки та енергозбереження.

Виробництво вікон в Москві і Підмосков'ї

Перелік послуг компанії «Вікна Комфорту» було розширено завдяки запуску виробництва алюмінієвих вікон. Найчастіше за допомогою подібних зсувних конструкцій з алюмінію проводиться скління балконів і лоджій.

Виробництво і установка вікон ПВХ


Похожие страницы