Двері Міжкімнатні Сірі

В оформленні інтер'єру двері сірого кольору універсальні, вони не притягують до себе зайвої уваги і дуже практичні. Деякі можуть подумати, що двері сірі - це нудно, але ця думка помилкова, якщо до них підібрати хорошу фурнітуру (замки, петлі, ручки), то двері відразу ж зміниться.

Компанія "Msk Centrum" виробляє сірі двері за сучасними технологіями, при цьому враховуються всі вимоги клієнтів, тому гарантія дається на тривалий термін експлуатації і на естетичну привабливість.

Двері міжкімнатні сірі мають важливу перевагу - на такій поверхні майже не помітні механічні пошкодження і забруднення. Тому сірі двері так підходять для офісних приміщень, там вона не буде відволікати співробітників від трудового процесу.

Двері сірого кольору

Сірі двері протягом довгих років вважають чудовим офісним рішенням, до того ж багатство можливостей виконання такого різноманіття кольору помітно розширило сферу їх застосування. Варто відзначити, що в інтер'єрі сірі двері виконують заспокійливу і об'єднуючу функцію: якщо порівнювати з білим зобов'язуючим кольором, то сірий не виконує функцію акценту, він дозволяє домінувати іншим елементам дизайну, при цьому в питаннях збільшення освітленості приміщення він не поступається білому кольору.

Компанія "Msk Centrum" пропонує безліч варіантів реалізації сірого кольору двері. Сірий відтінок дуба виглядає бездоганно стримано, дорого і благородно, його можна використовувати в якості масиву або шпони. Ламіновані міжкімнатні двері обійдуться набагато дешевше: тут сірий дуб може поєднуватися з сірим полотном або з іншими відтінками.

Похожие страницы