Декорування Міжкімнатних Дверей Своїми Руками Фото

Прості способи декорування міжкімнатних дверей своїми рукамиВласноручне декорування старих дверей не займе багато часу і фінансових витрат.

Найпоширеніший спосіб - фарбування. Після вибору відповідного кольору, слід нанести основний шар фарби. Рекомендується для рівномірного розподілу краще використовувати валик, а не кисть. Остання буде потрібно для підфарбовування виступів і поглиблень. Після висихання першого шару необхідно нанести другий. Можна також вже в процесі фарбування зробити на її поверхні нехитрий малюнок або фігуру. Потрібно всього-на-всього прикріпити силует малюнка (для цього можна використовувати малярську стрічку) на двері перед фарбуванням. Після повторного фарбування макет малюнка видаляють, а на поверхні залишається силует, що відрізняється від загального тону двері. Кухонні двері або двері в дитячу можна прикрасити різноманітними малюнками. Можна вирізати з картону шаблон, а потім обвести його фарбою або намалювати щось самостійно.

Декорування міжкімнатних дверей своїми руками можна здійснити за допомогою самоклеющейся плівки. Плюсами цього варіанту оформлення є дешевизна і простоті. До того ж, якщо колір або візерунок плівки почнуть набридати, то її можна легко замінити.

Декорувати двері за допомогою плівки можна власноруч. Необхідно лише зачистити шкіркою поверхню дверей і наклеїти на неї плівку. Укладати цей оздоблювальний матеріал потрібно за допомогою шпателя, він не дасть утворитися складкам і бульбашок на поверхні.

Труднощі можуть виникнути при обклеюванні торцевої (наклеюється внахлест) частини і країв дверей. Необхідно стежити, щоб матеріал не перекосився на згинах і враховувати те, в який бік будуть відкриватися двері, щоб плівка не сточуються. Самоклейка плівка довговічна і відмінно вписується в інтер'єр.

Похожие страницы