ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН

ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН

Будівельний розчин. Купівля готового цементного розчину від виробника - зручний і вигідний варіант при необхідності використання великих обсягів матеріалу. Виробництво будівельних розчинів на мінеральних в'яжучих, використовуваних для кам'яної кладки, монтажних заходів, штукатурення поверхонь, кріплення облицювання, регламентується ГОСТом 28013-98. Вы можете заказать и купить высококачественный цемент для строительных работ на https://cementu.com/cement-cena по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Наша компанія пропонує цементо-піщаний розчин за цінами виробника з доставкою. Багаторічний досвід роботи в сфері продажу бетону, розчину цементу та інших будівельних матеріалів дозволяє гарантувати Вам надійність і якість пропонованих нами послуг. До складу цієї продукції входять:

цемент наступних видів: портландцемент і шлакопортландцемент за ГОСТом 10178, ГОСТом 31108 і ГОСТу 30515;

чиста вода, яка перевіряється в лабораторії на наявність домішок, що змінюють нормальний процес твердіння в'яжучого. При використанні води питної якості попередня перевірка може не проводитися;

дрібний заповнювач - пісок для будівельних робіт, відповідний ГОСТу 8736. Також це можуть бути: золи-винесення, пористі піски, піски з шлаків ТЕС, чорної або кольорової металургії.

Ціна на куб цементного розчину визначається номенклатурою і процентним співвідношенням основних компонентів, а також відсутністю або наявністю спеціальних добавок, відповідних ГОСТу 24211. У готову продукцію добавки можуть вводиться в формі розчинів або водних суспензій.

Основні класифікаційні ознаки будівельних розчинів по ГОСТу 28013-98:

За типом в'яжучого речовини:

за основним призначенням: кладочні, в тому числі для монтажних робіт, штукатурні та облицювальні;

по в'язкому: прості з одним в'язким, складні - з двома;

за середньою густиною: важкі.

Властивості затверділих розчинів характеризуються такими величинами:

міцність на стиск в проектному віці, що визначається марками М50, М75, М100, М150, М200, М300;

морозостійкість;

середня щільність.

Зателефонувати, щоб дізнатися про процес оформлення заявки, розрахунку, умови доставки розчину і остаточної вартості продукції.

Похожие страницы