Болгарія - дивовижна країна.

Болгарія - дивовижна країна, яка приваблює туристів з усього світу - про чисте повітря і цілющі джерела Болгарії ходила слава ще за часів античності, а її довгі піщані пляжі вздовж узбережжя вважаються кращими в Європі.

На Балканах зростає знаменита Роза дамаська (Rosa damascena). У Долині троянд таємницю виготовлення рожевого масла зберігають з античних часів.

Незважаючи на давню історію Болгарії, безліч історичних пам'ятників, по праву славиться виноробство, головною точкою тяжіння Болгарії є курорти.

Если Вы планируете незабываемый и отличный отдых, то Болгария тут доступна по самой демократичной и доступной цене, без накруток и переплат.

Спілкуванню з болгарами не перешкоджає мовний бар'єр. Для більшості болгар російська - другий розмовна мова.

На міжнародному туристичному ринку Болгарія визнана найдешевшим туристичним напрямком для європейських мандрівників. Побувавши на курортах Болгарії, не сумніваєшся в тому, що Болгарські курорти відповідають поняттю: краще співвідношення ціни і якості.

Поїздки в Болгарію з дітьми незмінно користуються популярністю серед російських туристів. Багато в чому це обумовлено тим, що це узбережжі нагадує чимось любиться вже все Туреччину, проте Болгарія має низку перевагою, що найчастіше визначає переваги мандрівників.

Місцевий клімат хороший для малюків - навіть в літні місяці, коли на більшості курортів встановлюється нестерпна спека, морський бриз забезпечує максимально комфортну погоду. Оптимальний час для перебування в країні триває до вересня.

Вперше на море

Плюси і мінуси відпочинку з дітьми в Болгарії

Незважаючи на те, що Болгарія не входить в число перших, куди зазвичай відправляються з дітьми, все ж у цієї країни є кілька незаперечних переваг:

Нетривалий переліт і комфортний трансфер не дозволять вашому малюкові неабияк втомитися від дороги;

У Болгарії тепле і дуже чисте море, зручні пологі заходи в море на піщаних пляжах;

Готелі пропонують широке розмаїття всіляких розваг для дітей;

Ціни на відпочинок в Болгарії дуже демократичні, особливо в порівнянні з іншими європейськими курортами;

У Болгарії традиційно відпочиває багато родин з дітьми, тому на курортах завжди дуже багато малюків, що, природно, добре для соціалізації дитини.

Не обходиться, звичайно, і без незначних «мінусів»:

У Болгарії немає приватних пляжів у готелів, всі пляжі в країні муніципальні;

Так як більшість готелів в Болгарії досить старі, то і номерний фонд досить скромний;

Велика частина так званих «сімейних» готелів досить-таки віддалена від основних розваг, які є на тому чи іншому курорті.

Дитячі програми в Болгарії

Так як в Болгарію щорічно приїжджає величезна кількість сімей з дітьми, то в деяких готелях організовані дитячі клуби зі спеціалізованими програмами, розробленими досвідченими педагогами. Програми для дітей за кордоном дозволяють зайняти ваших дітей і дати батькам невелику паузу для відпочинку. У Болгарії працюють дитячі клуби «Тукан» і «Салют».

Happyland

Що подивитися

На кожному курорті Болгарії знайдуться додаткові розваги для дітей і їх батьків, крім тих, що представлені в готелях.

У Варні для хлопців відкритий парк «Морська Градина», де є буквально все - океанаріум, дельфінарій, зоопарк, парк атракціонів. Також варто відвідати в Варні з дітьми ляльковий театр і обсерваторію і планетарій імені Миколи Коперника. Також дітям неодмінно сподобається тематичний парк атракціонів Happyland.

В Золотих пісках можна відправитися в аквапарк «Акваполіс». Або ж в один з двох великих аквапарків на курорті Сонячний берег.

Похожие страницы