Безпека використання світлодіодних стрічок

Світлодіодні стрічки завдяки своїм якостям, безумовно відносяться до перспективних світловим джерел і за сукупністю параметрів перевершують традиційні джерела освітлення.

Відзначимо їх гідності. Найважливішим гідністю світлодіодних стрічок є дуже широка сфера застосування: їх можна використовувати при оформленні реклами, вони ідеально підходять для підсвічування приміщень (кухонь, кімнат, ванн, торгових залів, офісів) і декоративного підсвічування будівель. LED-стрічка з успіхом застосовується для підсвічування вітрин, меблів і предметів декору, а так само для створення інсталяцій. Можливо область застосування обмежена лише фантазією покупця.

Вы можете выбрать и купить современные высококачественные светодиодные светильники на https://lustralux.com.ua/nastennye_svetilniki/LEDy/ по самой низкой, выгодной и доступной цене без переплат.

До інших достоїнств можна зарахувати:

Малі розміри і малу вагу;

Низький рівень споживання енергії;

Великий термін служби - понад 30 000 годин.

Висока світловіддача;

Рівномірність освітлення;

Гнучкість стрічки, що дозволяє кріпити її на вигнутих поверхнях;

Не вимагає дбайливого звернення, до якого вимогливі лампи зі скляними колбами;

Безпека використання за рахунок живлення від джерела з низькою напругою (зазвичай 12 вольт).

Клейка основа стрічки не вимагає додаткових елементів кріплення, тим самим монтаж стрічки може провести людина без спеціальної освіти.

У нижній частині стрічки розташовані дві струмопровідні шини, до яких підключені групи світлодіодів. Світлодіоди розміщені на діелектричній підкладці з електричними провідниками. Кожна група зазвичай включає в себе три послідовно з'єднаних світлодіода і резистор, що задає струм.

Групи світлодіодів включені паралельно, тому вихід з ладу однієї або декількох груп не дозволить вимкнути стрічки (на відміну від гірлянди, в якій лампочки або світлодіоди з'єднані послідовно і відмова однієї з них призводить до порушення роботи всієї гірлянди).

Зовнішня сторона струмоведучих шин покрита самоклеїться основою. Дуже часто світлодіодні стрічки покриті зверху силіконовим компаундом. Таке покриття захищає її від впливу навколишнього середовища.

На стрічці є контактні площадки, до яких приєднують дроти від блоку живлення. Стрічка підключається до блоку живлення зазвичай з вихідною напругою 12 вольт.

При харчуванні від джерела з більш низькою напругою, стрічка буде світитися не так яскраво, а при напрузі 7 вольт, світіння діодів припиняється. Не слід перевищувати напругу живлення, яке зазначено на упаковці. При підвищеній напрузі стрічка може вийти з ладу.

Стрічки поставляються в бобінах, довжина світлодіодної стрічки зазвичай п'ять метрів.

Похожие страницы