Акрилові ванни - переваги, як купити якісну акрилову ванну

Акрилові ванни - переваги, як купити якісну акрилову ванну

У сучасних будинках замість звичних чавунних ванн можна зустріти ванни акрилові, які відрізняються великою кількістю переваг і достоїнств. Пропонуємо ознайомитися з позитивними і негативними сторонами акрилових ванн.

Основні переваги:

- легка вага, що дозволяє істотно знизити трудовитрати при транспортуванні і установці;

підлягають ремонту;

- багатий асортимент розмірів, форм і навіть відтінків;

- конструкція передбачає установку систем гідромасажу і врізних змішувачів;

- поверхня не має складних заглиблень, на ній не накопичується бруд, завдяки чому догляд за ванною завжди буде легким і швидким;

- здатність зберігати температуру набраної води рівну температурі повітря в приміщенні.

К Вашему заказу доступна лучшая ванна Koller Pool Neon надежная, стильная и долговечная по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Недоліки акрилових ванн:

- незважаючи на міцність поверхні її легко можна пошкодити, якщо упустити важкий предмет;

- бічні стінки ванни, особливо якщо її виробництво виконано було з неякісних матеріалів або недотриманням технологій почнуть деформуватися.

- установка повинна виконуватися тільки на спеціальний металевий каркас, який буде потрібно купувати окремо;

- висока в порівнянні з чавунними ваннами вартість.

Тепер, коли ви знаєте які акрилова ванна плюси і мінуси, має можна зробити висновок щодо того, варто чи ні купувати цей товар.

Купівля акрилової ванни: на що звернути увагу

Для кожного важливою подією стане покупка новенької ванни, особливо виготовленої з сантехнічного білосніжного акрилу. Вибір виробів пропонується в широкому асортименті - це величезна перевага, але саме цей момент здатний внести складності в процес вибору.

Наступний момент відтінок ванни, неприпустимі відмінності, дно і стінки повинні бути строго однотонними. Якщо присутні розлучення або різкі зміни відтінків, однозначно розглядається варіант неякісний і купувати його не потрібно, адже ми шукаємо для себе тільки кращі акрилові ванни, здатні надійно і довго служити.

Важливо! Акрил - це та ж пластмаса, а головна ознака неякісної пластмаси це наявність розлучень.

Найбільше і частіше навантаження припадатиме на дно ванни, тому особливу увагу приділяємо цьому конструктивному елементу. Дно має бути гладким (відсутність заводського браку, а саме нерівностей, опуклостей, шорсткостей). Якщо виникають сумніви в якості антиковзаючого покриття, то краще залишити без розгляду цей варіант. Варто відзначити, що багато недобросовісних виробників саме за горбками антиковзаючого покриття приховують багато недоліків.

Саме від цього залежатиме те наскільки довго і як якісно прослужити придбаний товар. Також слід з'ясувати в якій кількості, використовувався матеріал (чим товще стінки, тим надійніше ванна). Сьогодні на ринку найчастіше зустрічаються моделі, виготовлені з листового акрилу, товщина не перевищує 4 мм, набагато рідше можна зустріти акрилові ванни, товщина стінок яких дорівнює 6 мм. Перевага останніх варіантів:

- надійність;

- міцність;

- довговічність.

Як дізнатися, скільки було витрачено при виробництві ванни акрилу? Яку товщину мають стінки і дно ванни? Чекати відповіді опікується цими питаннями від продавців не потрібно, краще постаратися розібратися з ними самостійно.

Перевірити товщину ванни можна за допомогою ліхтарика. Для цього вмикаємо його і підносимо до стінки впритул. Якщо із зворотного боку можна буде розрізнити світло, це буде означати що стінка недостатньо товста.

Похожие страницы