10 способів заощадити на ремонті
10 способів заощадити на ремонті
Ремонт - дороге задоволення, яке потребує чималих вкладень як свого часу і сил, так і грошей. Як же зменшити ці витрати?
У статті дано 10 порад, як це зробити.
1. План. До того, як почати ремонт, потрібно ретельно все розрахувати, проаналізувати і записати, щоб результат, який ви хочете отримати, був у вас на папері. Намагайтеся дотримуватися плану під час проведення ремонту від початку і до кінця. Вы можете воспользоваться услугой строительство домов от профессионалов по доступной и демократичной цене и получить дом своей мечты, который будет радовать своим архитектурным решением, долговечностью и надежностью.
2. Кошторис. Якщо ви збираєтеся наймати бригаду, то попросіть кошторис у кількох підрядників - це відмінний спосіб знайти більш вигідну угоду. Всі кошторису включають в себе матеріал і роботу, яка буде виконуватися, а також їх розцінки. Зазвичай, експерти будівельних компаній, а також приватні можуть зробити їх безкоштовно.
3. Якість обробки. На цьому ні в якому разі економити не потрібно, так як хороший матеріал прослужить довше. Наприклад, дорогий лінолеум набагато краще, ніж бюджетний ламінат. Тим більше за якість і безпеку матеріалів від маловідомих компаній ніхто не відповідає, тому краще зайвий раз витратиться, ніж потім хапатися за голову.
4. Ціни. Перш, ніж купувати десь будівельні матеріали, порівняйте такий же матеріал в іншій точці свого міста або області. Може десь знайдеться дешевше. Звичайно ж, це може зажадати більше часу і сил, однак це дозволить вам добре заощадити.
Якщо поруч є великі точки продажу будматеріалів, то зверніть на них увагу -там можна купити все, що потрібно за один прихід, тим більше більшість з них додають доставку і вантажників в загальну вартість.
5. Про запас. Не треба купувати нічого про запас, дотримуйтесь списку в кошторисі. У більшості випадків, залишки від ремонту (цемент, шпаклівка і т. Д.) Залишаються без потреби і ними ніхто не користується. Фактично, гроші «коту під хвіст».
6. Всі сам. Прибрати старі шпалери, відбити плитку, віддерти лінолеум - це звичайно не складно, якщо гарненько постаратися. Адже можна добре заощадити на послугах майстра. Закупити всі необхідні будматеріали самі заздалегідь. Але якщо ви нічого не розумієте в електриці і сантехніці, то залиште це питання професіоналам.
7. Відгуки. При виборі бригади, звичайно ж важливо враховувати відгуки їх минулих клієнтів. Обов'язково перевірте їх, перш ніж когось наймати, адже минулі клієнти - кращий показник якості робітників. Подивіться, чи є у вас знайомі, які раніше наймали будь-яку бригаду. І залишилися задоволені їх роботою. У живу її якість оцінити буде найкраще і якщо вас все влаштує, можете спробувати зв'язатися з ними.
8. Договір. Неважливо кого ви взяли в свої підрядники - приватну компанію або фірму - необхідно укласти договір. За всі незручності, які вони вам доставлять, вони будуть платити грошима. Внесіть кілька пунктів в договір, де буде говоритися про виплату невеликими кількостями грошових коштів за кожну послугу. Наприклад, раз на два тижні.
9. Ввічливість. Намагайтеся проявити повагу до робітників і їх роботі, адже в кінці кінців, вони вам роблять ремонт. Якщо так будете робити, то вони можуть відчути до вас симпатію і більш якісно виконувати свою роботу.
10. Краса і стиль в оформленні. Щоб створити затишну і красиву квартиру не обов'язково купувати дорогі матеріали. Існує, наприклад, стиль інтер'єру «Лофт», де стіни «оголені», меблі проста і ніщо не виражає в собі якусь «королівську нотку». Однак в цілому це дає досить хороший результат.